Ana Sayfa BİTKİ BESİNLERİ Hy Pro
HY PRO HYDRO A+B 1 L
  • HY PRO HYDRO A+B 1 L
HY PRO HYDRO A+B 1 L
Ürün Kodu : hy
Marka :  HY-PRO
559.83 TL   Kdv Dahil
Gelince Haber Ver

HY PRO HYDRO A+B


30 yılı aşkın deneyimle tasarlanan ve üretilen Hy Pro. büyüme aşamasındaki bitkiler için gerekli tüm bileşenlerin mükemmel dengesini sağlayan etkili, mineral bazlı bir gübredir. Büyümeyi hızlandırır, kök oluşumunu destekler, bitkiyi güçlendirir. Hy-pro yetiştirme beslenmesi ayrıca gür yan sürgünlerin oluşumunu da destekler, bu gübre özellikle yüksek verimin faydalı olduğu bahçıvanlar arasında popülerdir. Mineral bazlı gübrelerde olduğu gibi, besinler anında bitkiye verilir ve bu nedenle sonuçlar çok hızlı bir şekilde görülebilir. Hy Pro Gübreler, 30 yılı aşkın bir süredir denenmiş ve test edilmiştir.


HY PRO ' Hydro A&B' bitkinizin besin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için geliştirilmiştir. Sağlıklı ve güçlü bir bitki için gerekli tüm besinleri ve eser elementleri sağlar. Bitkileriniz, farklı koşullar ve yaşam evrelerinde buna yanıt verecektir. Eksiksiz formül, ürünü bitkinin tüm yaşam döngüsü boyunca eklemenizi sağlar.


Büyüyen ve çiçek açan bitkiler için uygundur.                                                                                Ana besin olarak kullanılır.                                                                                            Profesyonel bahçıvanların vazgeçilmezidir.                                                                          Kullanımı kolay, sadece her sulamada verin.                                                                        Toprak, hidroponik, taş yünü, mapito ve hindistan cevizi için kullanılabilir.                                En iyi sonuçlar için Rootstimulator ve Spraymix karışımımızla birlikte kullanılabilir.

BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.